Опитування
Скільки ви тягнете (станова тяга)
Всего ответов: 436
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Анализ сайта Счетчик PR-CY.Rank
Головна » 2013 » Август » 07
  

  С любого возраста. Эдинственная разница будет в тяжести тренировки.

  До 14 лет - старайтесь уделять больше внимание упражнениям без веса, такие как отжимание от пола, подтягивание, приседание. К этому добавляйте 1 - 2 упражнения с весом, например бицепс стоя с гантелями, рабочий вес которого не заставит вас и потет (вес который вы можете поднять 20-25 раз, а поднимаете 10 раз), это позволит ваше тело подготовить к нагрузкам, укрепит его и так же позволит изучить правильную технику выполнения упражнения.

  С 15 лет - в этом возрасте можна додавать больше упражнений с отягощениям, увеличивать нагрузку. Желательно не спешить в увеличении веса (если чувствуете что можете увеличить ... Читать дальше »
Просмотров: 8352 | Добавил: Антон | Дата: 07.08.2013 | Комментарии (2)


  Причина 1 - ви не збільшуєте вагу на тренажерах. Тобто тренуючись з однією і тією ж вагою, м'язи пристосовуються до них і просто перестають сприймати їх як навантаження. В цьому випадку потрібно просто періодично збільшувати вагу і кількість підходів, повторів в залежності від тяжкості вправи. Якщо не можете підняти вагу яка потрібна, то попросіть тренера щоб допоміг, ви напевно бачили як в тренажерному залі деякі спортсмени не можуть витягнути вагу десь на 7 повторенні і йому допомагає інший. Це трохи збільшує шанси подолання потрібної ваги.
  Причина 2 - надмірне навантаження. У спортзалі ви берете занадто велику вагу, кричите, скрипите, але все таки тягнете цю вагу. Виглядає напевно красиво й ефектно, але нічого спільного з ростом м'язів не має. Через перебір ваги, м'язи просто не справляються з навантаженням, ви їх не розвиваєте таким чином, а прос ... Читать дальше »
Просмотров: 577 | Добавил: Антон | Дата: 07.08.2013 | Комментарии (0)