Опитування
Скільки ви присідаєте?
Всего ответов: 370
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Анализ сайта Счетчик PR-CY.Rank
 
  Це саме той період, в якому розвивається все. При розвитку витривалості (наприклад бігом) у вас стає більш рельєфне тіло, це раз, у вас збільшується сила, це два.
Часто деякі спорстмени кажуть, що витривалість не розвиває силу. Це не зовсім так. Наприклад взяти гантелю на біцепс в 14 кг. І наприклад ви можете її підняти максимум 8 разів і робите це не менше 3 підходів. Таким чином ви збільшуєте собі силу і масу, бо увторюєте доволі багато мікро-травм в біцепсі. А якщо ви візьмете гантелю у 7 кг., і будете піднімати її максимальну кількість разів, то м'яз не витримає і теж утвориться мікро-травма, але можливо не так багато як у першому випадку, тобто ріст м'язів від цього буде менший, ніж з гантелею в 14 кг., але якщо робити і максимальну кількість підходів, то шанси накачати м'язи збільшаться. Мінус в одному, ви дійдете до певного етапу і там зупинитесь, бо м'язи звикнуть до цих навантажень. 
Такий вид спорту як Street Workout, відповідає нашій темі. Люди які ним займаються, мають невелику м'язову масу, за те є чудовий рельєф, витривалість і сила, яка може дати не погані результати в тренажерному залі.
  Для такого варіанту розвитку витривалості та сили, вам потрібно виконувати таку кількість повторів:
Від 12 до максимуму повторів.