Опитування
За скільки Ви набрали м'язову масу в 10 кілограм?
Всего ответов: 162
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Анализ сайта Счетчик PR-CY.Rank
 

  Айкідо (яп. 合 気 道 айкідо?) - Японське бойове мистецтво, створене О-сенсеем Моріхеем Уесібою, як синтез його досліджень бойових мистецтв, філософії і релігійних переконань. Метою Уесіби було створити і розробити бойове мистецтво, що ввібрало в себе всі досягнення великих майстрів.
  Айкідо акцентується на злитті з атакою супротивника і перенаправлення енергії атакуючого (в противагу зустрічі сили силою). На додаток до фізичних технікам і тренувань, айкідо додає особливе значення тренуванням свідомості, керованого розслаблення і розвитку «духу» і сили «кі».

Історія
  Ключовим моментом зародження айкідо можна назвати 1920 рік, а місцем - Аябе. 1920 рік був для Уесіби дуже драматичним, помер його батько і двоє маленьких синів. Убитий горем, він шукав розраду в релігійному вченні Оомото-ке, згодом мали визначальний вплив на філософію айкідо. Втіхою для нього був і перший додзе, в своєму будинку він постелив 18 рогож (татамі) і почав навчати послідовників вчення Оомото-ке.
  Моріхей Уесіба набирався досвіду, розширювалася і поглиблювалася програма Академії Уесіби. Слава про нього як про майстра бойових мистецтв швидко розповсюджувалася. Кількість його учнів зростало.
  У 1922 році Уесібі вдалося переконати свого вчителя Сокаку Такеда, у якого він вивчав Дайто-рю Айки-дзюдзюцу впродовж 5 років (1915-1919), переїхати в Аябе. Слід зазначити, що Сокаку Такеда часто роз'їжджав по Японії і тренував своїх учнів нерегулярно, що не перешкодило Моріхей Уесіба стати одним з його кращих учнів. Після 6 місяців тренувань в Аябе Такеда дає Уесибе інструкторський сертифікат, а сам їде.
  Поступово відмовляючись від методів тренувань Дайто-рю і Ягю-рю в 1922 Уесіба створює своє власне будо і називає його Айки-будзюцу (Айкідо).

Матеріал зі сайта Вікіпедія