Опитування
За скільки Ви набрали м'язову масу в 10 кілограм?
Всего ответов: 162
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Анализ сайта Счетчик PR-CY.Rank


  Думки людини, які морально чисті і морально стійкі, володіють за давнім повір'ям, величезною енергетикою. З їх допомогою можна творити справжні дива. При бажанні розвинути в собі силу думки, може будь-яка людина.

Інструкція
 1. Якщо людина спочатку налаштована на гасло «я нічого не можу», то це в остаточному підсумку і призводить до того, що він не може впоратися зі своїми справами і проблемами. А якщо людина впевнена, що все зможе, все зробить, то він це все, дійсно, здолає. Адже за кожною думкою слідує дія. Давно доведено, що якщо людина чогось дуже сильно бажає, то це щось обов'язково збудеться. Тому що наполегливе обдумування певної думки обов'язково перейде в дію і виконає мрію. У цьому і полягає дія сили думки.

2. Визначаючи силу своєї думки, пам'ятайте, що вона в першу чергу проявляється в діяльності людини. Людина може змінити багато чого, всього лише помінявши рід діяльності. Пов'язано це з тим, що нове заняття народжує нові думки, які змінюють мислення.

3. Щоб навчитися зміцнювати свою силу думки, потрібно виконувати кілька простих рекомендацій. Для цього необхідно зручно сісти або лягти, обов'язково розслабитися і закрити очі. Кілька хвилин необхідно спостерігати за ходом своїх думок так, як ніби ви сторонній спостерігач. Далі потрібно ці думки оцінити. При цьому хід їх втрачати не можна, навпаки, потрібно за ним ретельно стежити. Найголовніша умова - якщо ви відчуваєте, що втомилися і зараз заснете, краще перервіться і повторіть цю вправу пізніше. Щоб відрегулювати процес оволодівання своїми думками, потрібно повторювати цю вправу хоча б раз на день по одній хвилинці.

4. А ось таку вправу відмінно розвиває силу думки і допомагає глибше контролювати ваше мислення. Для його проведення необхідно утримувати в свідомості одну-єдину думку протягом досить тривалого часу. На інші не відволікатися. Енергійно намагайтеся витісняти зайві думки. Спочатку це отримуватися буде у вас всього лише кілька секунд, а потім вже рахунок піде і на хвилини. Можете вважати себе переможцем, коли зможете безперервно думати тільки про одне протягом 10 хвилин. Ну і, звичайно ж, відмінна вправа для впорядковування думок - це медитація.