Опитування
Скільки ви присідаєте?
Всего ответов: 370
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Анализ сайта Счетчик PR-CY.Rank


  Відомий містифікатор Урі Геллер, який прославився у всьому світі своїми паранормальними здібностями, з легкістю гнув ложки і при цьому не вважає цей трюк чимось особливим. Він упевнений, що зігнути ложку силою думки зуміє кожен - треба лише постаратися і дуже цього захотіти. Сам Урі Геллер свій дар (який полягає не тільки в згинанні ложок, але і в зупинені стрілок годинника, читанні думок, запалюванні лампочок і т.д.) не вважає унікальним, а значить, розвинути свої здібності може будь-яка людина. Отже, щоб зігнути ложку поглядом, слідуйте інструкції.

Інстукція
1. Вам необхідно згадати пік емоційного досвіду, тобто свої відчуття, коли ви в перший раз закохалися, вперше поцілувалися, свою першу близькість або коли ви вперше побачили свого новонародженого малюка. Це повинен бути вибух емоцій, хвилювання, пікові переживання.

2. Постарайтеся посилити свої емоції і зосередити їх у погляді або кінчиках пальців, сконцентрувавши в майбутньому місці згину ложки. Чим більше ви будете посилювати свої почуття, тим розумовий вплив буде потужніший. Ви повинні дійсно випробувати свої почуття знову і вкинуть їх у ложку. Якщо для цього необхідно кричати - кричіть, гарчати - гарчіть, плакати - плачте. Робіть все, що допомагає вам сконцентрувати свої емоції і зосередитися на ложці.

3. Відчуйте саму ложку, ділячись з нею своїм почуттям.

4. Поглядом або через руку передайте це почуття в ложку. Передача своєї думки ложці порівнянна з передачею голосу мікрофона (це пов'язано з коливальними властивостями сигналу). Пиляйте її поглядом або розжарте рукою. У кожного ефект може виявитися свій. Іноді контакт з ложкою і навіть із самим місцем майбутнього згину дозволяє домогтися бажаного дії.

5. Ложка почне схилятися саме в ту сторону, в яку ви її направите. Спочатку зовсім небагато, ледве помітно. Але це вже результат. Коли ложка зігнеться, мета досягнута, не залишайте свої заняття. Практикуйтеся, тренуйтеся, підсилюйте ефект. Розвивайте свої можливості.