Опитування
Скільки ви присідаєте?
Всего ответов: 367
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Анализ сайта Счетчик PR-CY.Rank


1. Розвиток мозку

  Відомо, що мозок - найважливіший орган в нашому тілі. Він - найскладніша система в усьому світі. І найменше нехтування по відношенню до нього, дуже сильно позначається на нашому житті і здоров'ї. Від правильної роботи мозку залежить загальне здоров'я організму.

2. Ролль мозку

  Стара мудрість: «Нема невігластва страшніше, ніж невігластво по відношенню до себе»

Мозку підпорядковуються всі процеси організму - від складних розумових функцій і візуалізації до дихання та органів чуття. Є багато різних методик і порад із самовдосконалення, але, мало які з них роблять акцент на роботу мозку в процесі.

Мозок - самий досліджуваний орган, і знаючи як працює мозок, можна зрозуміти, як одні або інші методики впливають на мозок і чи потрібно їх використовувати. Крім цього, можна виробляти свої підходи, підтримувані науковими знаннями, а не теорією.

3. Здорове харчування

  Мозок - самий вимогливий до енергії орган. Через це, харчування має бути насичено здоровою їжею і рівномірним протягом усього дня. І в раціоні повинні бути абсолютно особливі речовини. Їх багато і вони різні, але в цілому рекомендуються білки, складні вуглеводи, а також жири омега-три. Один зі зразкових режимів здорового харчування:
 • Сніданок: Яблуко і яєчня (можна з шматочками риби)
 • Обід: Овочі, фрукти і м'ясо
 • Вечеря: Так само, як і в обід - овочі, фрукти і м'ясо

Кожен день пити вітаміни, багато води (2-3 літра) і 2-4 кухлі зеленого чаю.

Робота мозку і здорове харчування - пов'язані безпосередньо. Коли ви приймаєте здорову їжу, не можна відволікатися на сторонні речі. Для того що б їжа засвоїлася повністю, її потрібно приймати всіма органами почуттів, а мозок, тим часом, повинен повністю зосередиться над цим процесом

Не потрібно є відразу багато їжі. Таким чином, мозок не отримає енергію правильно і буде працювати з перебоями. Можна провести аналогію: Якщо ви штовхне величезна куля і будете чекати поки він повністю зупиниться і потім знову штовхне, то витрата вашої енергії буде невиправдано високим. А якщо ви будете його весь час підштовхувати його, то він за інерцією буде котитися сам, і енергії затратите менше.

Здорове харчування дозволяє легше виконувати фізичне виховання, що дуже добре для мозку і здоров'я.

До здорового харчування необхідно ставитися дуже трепетно. Прийом здорової їжі має бути рівномірним протягом усього дня і постійно поповнювати енергією.

4. Навколишня обстановка

Насамперед це повітря. Крім здорового харчування, важливо, щоб повітря, був насичений киснем. Для цього необхідно періодично провітрювати приміщення. Робити гімнастику з глибоким і правильним диханням, займатися фізичним вихованням. Спати з відкритим вікном. А також, тримати в приміщенні багато рослинності. Це допоможе придбати хороше самопочуття.

Друге, це порядок. Як правило, порядок зовні, допомагає навести порядок всередині. Для кожного це різне поняття. Порядок - це коли все що вас оточує, не дратує.

Третє, присутність відволікаючих, що дратують і розслаблюючих, що надихають факторів, що впливають на самопочуття. У кожного вони свої. Але у всіх це: зайвий шум, неприємні запахи, незручні меблі, хаотично розкидані предмети і т. д. Цікаво, що до постійних подразників мозок звикає (наприклад шум дороги за вікном), а ось до тимчасових (ремонт у сусідів) пристосуватися дуже важко . Надихаючі чинники теж у всіх свої. Якщо під підсумовує, то необхідно створити навколо себе таку обстановку, щоб нічого не заважало і не дратувало, що б зосередиться було легко. Самопочуття теж має бути хорошим.

5. Сон

  Важко переоцінити важливість сну для всього організму і здоров'я в цілому. Адже, це єдиний час, коли весь організм відпочиває.
Є кілька основних і важливих моментів щодо сну:
 • Сну має бути достатньо. Це близько 7-8 годин без пробудження
 • Ви повинні заснути приблизно за 15 хвилин перебування в ліжку.
 • Бажаний свіже повітря, тиша і темрява.
 • Сон повинен збігатися з биоритмом і біоенергетикою людини. Це як правило засипання до 12:00 ночі і пробудження в 6-10 ранку.

6. Фізичне виховання

  Гармонія в організмі - дуже важлива. Щоб підтримувати гармонію мозку, потрібно міняти види діяльності. Наприклад розумову міняти на фізичну. Можна поставити на комп'ютері програму, яка буде кожні 50 хвилин блокувати екран на 10 хвилин. Таким чином, ви не довільно будете робити перерву, в якому можете або зробити зарядку для очей або за віджиматися. Вчені встановили, що найефективніший режим роботи це 50 на 10 (50 хвилин роботи і 10 відпочинку). Намагайтеся гуляти на свіжому повітрі хоча б 30 хвилин перед сном. Не забувайте про зарядку вранці.

Крім усього іншого, фізичне виховання, протягом усього дня, грають важливу роль. Перше, це відмінний засіб, що б підтримувати організм у тонусі. Таким чином, ви весь день будете в бадьорому стані. Друге, ви звільняєтесь від психологічного напруження. Третє, Фізичне виховання допомагає організму виробляти ендорфін - гормон радості і щастя. Таким чином ви весь день будете в тонусі і з позитивним мисленням

Підбивши підсумок вище сказаного, можна з упевненістю сказати - якщо дотримуватися здорового харчування і фізичному вихованню, ви будете завжди виглядати красиво, молодо та з позитивним мисленням.

7. Самовдосконалення

  Ви напевно чули про те, що літні люди, які постійно займаються розумовою працею - не «виживають з розуму». Це дійсно так. У будь-якому віці, якщо постійно не навантажувати наш мозок розумовою діяльністю, то він образно висловлюючись «черствіє» Мозок - наш найголовніший орган, ставитися до нього потрібно з трепетом і повагою.

Для того щоб підтримувати мозок в тонусі, його весь час потрібно тренувати. Навчати нових видів діяльності в різних сферах. Добре впливає на мозок освоєння нових мов, музика, фізичне виховання (йога, тантра, східні єдиноборства, танці, саморозвиток)

8. Висновок

  Мозок - складна система. За ним треба доглядати і постійно розвивати. Правильно його живити. Забезпечувати енергією. І не перевантажувати.
 • Приділивши час здоровому харчуванню ви забезпечите його енергією.
 • Забезпечивши приємне оточення для себе - допоможете мозку, позбавивши його від боротьби з подразниками.
 • Правильний сон, дасть відпочинок і час на відновлення нашому мозку
 • Фізичне виховання допоможе тримати все тіло в тонусі і бути на позитиві, що теж корисно для мозку і здоров'я в цілому
 • Саморозвиток допоможе в розвитку мозку і постійного вдосконалення.
             Матеріал зі сайту http://besage.ru